Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit kéne vennem egy srácnak,...

Mit kéne vennem egy srácnak, akinek 3 nap múlva lesz a születésnapja és engem is meghívtak?

Figyelt kérdés

3 nap múlva lesz 23 éves egy jóbarátom,akivel kb. 4 éve bringázok együtt. A barátnője titokban szervez neki egy partyt,amire sok embert meghívott,köztük engem is. Azonban fogalmam sincs,hogy mit vegyek neki. nagy bunkóság volna,ha nem is vennék semmit?


Vagy mit lehet venni ilyenkor? Semmi ötletem sincs,a party meg egyre csak közeledik.


2009. nov. 4. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha jóbarátod mindenképp vegyél valamit.

2-3000 ft-ért már tök jó piákat tudsz venni.

Pl: jager,bacardi, ilyesmire gondolok.

Akár 1 üveg jobb pezsgő.

De valamit mindenképp!

2009. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

gondolj vissza valami közös hülyeségre és vedd meg azt amin a legtöbbet viccelődtetek, vagy húztátok egymást.

vagy valami bringás dolgot..

a pia se rossz ötlet, már ha nem veti meg az alkoholt

ha végképp semmi ötlet kérj segítséget a barátnőjétől, ő biztos tudja mire van szüksége, vagy minek örülne.


ajándék nélkül viszont ne menj, az bunkóság

2009. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valami jó kis pia elsőre jónak tűnt,de aztán beugrott,hogy abszolút nem is iszik....
2009. nov. 4. 18:01
 4/8 anonim válasza:
vmi parfüm vannak 2-3ezerért is
2009. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
esetleg többen összeadni valamennyit és egy nagyobb vizipipát, persze ez is függ attól, hogy hogyan viszonyul hozzá
2009. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Parfümöt azért nem szeretnék,mert azt nem tudom,hogy milyen az ízlése. Vizipipa az meg abszolút kizárva,mert nagy egészségmániás (velem együtt :D)...


Lehet,hogy az lesz,amit írt az 1. válaszadó,hogy veszek neki egy jobb pezsgőt és arra lehet kapni ilyen kis pici pólókat,ráírva valami... Azt ráhúzom a palackra beleteszem valami dísz szatyorba és kész. Az úgy jó lenne? :P

2009. nov. 4. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
abszolútde jó lenne
2009. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm! :)
2009. nov. 4. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!