Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az inget be kell húzni a...

Az inget be kell húzni a nadrágba?

Figyelt kérdés
Szóval.. fekete cipőbe (adidas) , sötétebb színű farmerbe és fehér ing + öltöny . így akarok holnap menni a suliba. Az öltönyt nem gombolom be csak azt nem tudom, hogy az "illetlenség" ha nem húzom bele a farmerba az inget?:D Mert úgy olyan bénán néz ki ha belehúzom. :D
2013. szept. 1. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Öltönyviseléskor és elegánsabb körülmények között bele kell tűrni, de amit te leírtál, az határeset. Ha nagyon bénán néz ki, ne tűrd be.
2013. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha farmergatyó van rajtad, az nem öltöny :D

Öltöny= összetartozó nadrág+zakó

Sztem ne pakold be, max ha rád szólnak vagy látod h mindenki más úgy csinálta, akkor félrevonulsz és megoldod.

A kintből bent nem nagy erőfeszítés, fordítva neccesebb mert összegyűrődik ha bepakolod a nadrágba.

2013. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi akkor úgy mondom hogy, fehér ing+ zakó :D
2013. szept. 1. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aljtól függ. Ha kerek az alja, akkor mindenképpen tűrd be, az nagyon idétlen, ha kilóg, kb. mint egy hálóing. Ha egyenes, akkor hagyhatod kint is.
2013. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hossztol fugg...ha fenekedig er akkor be kell turnod! Azert olyan hosszu hogy amikor leulsz ne jojjon ki a nadragodbol. Ha kb a csipodig er, akkor ne turd be.
2013. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen kell behúzni. Mindez az alkatodtól, stílusodtól függ. Ha jól áll, és nem vagy nagyon hiperlaza stílusú, inkább tűrd be, úgy jobb az összhatás.
2013. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!