Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A melósok utánam fognak...

A melósok utánam fognak fütyülni vagy beszólogatni?

Figyelt kérdés
Unokatesóm biztonsági őr egy épÍtkezésen,és egyik nap elmegyek hozzá,hogy megnézzem merre dolgozik.Ha a munkások látják,hogy vele vagyok,akkor nem fognak rám fütyülni?Mert az elég gáz lenne az unokatesóm előtt.25 éves lány vagyok.

2013. aug. 12. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
mièt baj az ezzel csak azt fejezik ki hogy szèp làny vagy tetszel nekik, az lenne a baj ha nem fütyülnènek, amugy meg legyèl domina szòlj vissza nekik :-)
2013. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem fognak utánad fütyülni...

Persze észreveszik, hogy ott vagy (hiszen nem vakok és nekik is tetszik a szép), lehet hogy oldalba is lökik a kollégájukat, hogy "figyeld milyen jó csaj", de ezzel le is lesz tudva minden, tehát az egészből észre sem veszel semmit.


Amire te utalsz a kérdésedben az csak egy indokolatlan (vagy inkább indokolatlanná vált) előítélet.

2013. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen, de lehet, hogy nem, hisz' ők sem egyformák.
2013. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Remélem nem fognak.Igaz hozzá vagyok szokva,hogy fütyülnek meg hasonló,csak az unokatesóm előtt lenne egy ciki.DE szerintem annyira ők sem merészek.
2013. aug. 12. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát erről beszéltem!

Nem azért nem fütyülnek utánad, mert nem merészek, hanem mert nem bunkók!


De mindegy!

2013. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből inkább 15-nek gondoltalak.....
2013. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyan kérdést rakok fel itt amilyet akarok!
2013. aug. 12. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kérdést feltenni szoktunk, könyvet meg rakunk fel a polcra.

Na szóval, nem értem, miért jut eszedbe, hogy füttyentgetnek majd, talán minden munkás füttyög neked, de ha ezt nem akarod, akkor legyen olyan a megjelenésed, ami nem feltűnővé tesz, hanem elrejt kicsit, érted, mire gondolok? Mondjuk ne pitsanadrágban meg bikinifelsőben menj (nem feltételezem, csak példának mondom, hogy értsd, mire gondolok), hanem halász- vagy térdnadrágban, meg bő pólóban, sportosabb stílusban.

2013. aug. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező: Ha utánad fütyülnek, akkor az nekik ciki, és nem neked! Ha beszólogatnak (pl. megd.uglak, cica), akkor az már nemcsak ciki, hanem szexuális zaklatás, amit a törvény büntet.

És teljesen mindegy, hogy milyen ruhában vagy, semmi sem lehet mentség egy ilyen viselkedésre.

2013. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!