Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért alszanak az öregek...

Legion kérdése:

Miért alszanak az öregek külön ágyban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Az én nagyim azért cuccolt külön a papámtól, mert az mindig az ágyba evett, oda fingot és retkes volt az ágy.

Mamám megelégelte és azóta külön ágyba alszanak, a mama élvezi a tiszta ágyat és így megint szent a családi béke.

2013. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
az én nagyapám horkolt. Külön aludni egyébként kényelmesebb, ha már úgyis csak alszik az ember....
2013. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert ahogy öregszik egy pár, elkezdenek egymástól eltávolodni érzelmileg. Ösztönös dolog, így könnyebben túl tudják tenni magukat a másik halálán.
2013. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk azért aludtak külön a nagyszüleim, mert teljesen mások lettek az alvási szokásaik öregkorukra. Nagymamám fixen átaludta az estét este 9-től, reggel 6-ig, változatlanul, minden nap. Nagypapám pedig nem tudott 2-3 óránál többet aludni, és egész éjszaka forgolódott, mászkált, felkelt-lefeküdt vagy tízszer. Úgy érezték kevésbé zavarná mamát ez a folytonos mocorgás, ha nem egy ágyban aludnának.
2013. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Miért alszanak bárkik is közös ágyban,ha nem muszáj, inkább ez lehetne kérdés.
2013. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

" Miért alszanak bárkik is közös ágyban,ha nem muszáj, inkább ez lehetne kérdés."

Azért vannak előnyei is annak! :P Persze csak akkor, ha szeretik és kívánják egymást.

2013. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Pataki Éva válasza:
100%
Ez érzelmi és gyakorlati kérdés egyszerre. Akik szeretik egymást (még akkor is ha már nincs sexuális kapcsolatuk)szeretnek a másikhoz érni, elérhetőnek tudni a másikat, akár egy érintés erejéig. Ez nincs korhoz kötve.A gyakorlatias viszont az, hogy ha teljesen mások az alvási szokásaik, akkor kényelmesebb külön, és tapintatból mennek külön, hogy ne zavarják a másikat.Szerintem is csodálatos dolog félálomban kapni egy puszit, vagy egy simítást, úgy hogy szerintem csak komoly ok miatt költöznek külön ágyba.
2013. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
38%

Kedves 1-es játékos!


Az ágybaN evett.

Külön ágybaN alszanak.


Nyelvtan!!

2013. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Ki kérdezett téged erről?
2013. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
52%

NEm értem, hogy miért kell mindig javítgatni a másikat, ha annyira zavarnak a helyesírási hibák akkor nem kell elolvasni, egyébként meg minden könyvben amit eddig olvastam találtam legalább egy helyesírási hibát Pl. Elfújta a szél.

Te most 9-es úgy viselkedsz mintha ez egy halálos bűn lenne, mintha te még nem hibáztál volna soha semmiben....

2013. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!