Skynet888 kérdése:

PUSZI köszönéskor?

Figyelt kérdés
Ne röhögjetek ki, nem hiszem hogy komoly problémáim lennének, de bevallom, 24 éves srácként néha komolyan elgondolkodtat, hogy akkor most kinek, és mikor adjak puszit. Találkozáskor, elköszönéskor? Nálunk a családban tulajdonképpen szokás még idősebb férfiak között is, de nyilván nem mindig, és mindenkor. Vannak erre ökölszabályok? Például ha találkozom egy lánnyal, személyes ügyben, de nem randi jelleggel? Vagy, ha családi barátokhoz megyek?
2013. jún. 24. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmin ne töprengj. Ez magától jön, a helyzet hozza.
2013. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lány-fiú barátok között simán megy a puszi. Haverok között persze nem. Rokonoknál férfi-nő között, nő-nő között is, férfi-férfi között nem mindig. (attól függ milyen szoros a rokoni kapcsolat)
2013. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Én utálom!

Persze családban (édesanyámnak, hogyne hiszem szeretem őt) De más, távolabbi családtagnak utálok adni, ismerősöknek is. Barátnők (mármint női barátok oké), de hogy faszinak? Előbb szarnék bele a tenyerembe és enném meg... Ez a mindenhova puszcsi fúúúúúúúúúúúúúúúj! Ráadásul én echte puszit adok. Megcsókolom az illető arcát és nem a levegőbe csattogtatok.

Volt már, hogy újonnan megismert lánnyal kezet fogtam. :D

2013. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24 voltam, amikor megnősültem. Ez remek alkalom volt arra, hogy átértékeljem az ilyen dolgokat, hiszen mostantól valóban FELNŐTT-nek számítottam. És rájöttem, hogy nekem kell irányítanom a dolgokat, ha nam akarom, hogy azok irányítsanak engem. Így tehát szép lassan mindenkiben tudatosítottam, hogyha hímnemű az illető, nincs puszi, sa nőneműek között is csak a szívemhez közelállónak van.
2013. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
karlendítés
2013. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!