Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Valaki elmagyarázná hogy hogy...

Valaki elmagyarázná hogy hogy lehet egész nap a facebookon lógni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem h mi benne nagy szám, persze lehet az én hibám. Én ugyan is csak kb napi 10-15 percet töltök rajta és azt is azért ha kell v kitől v mi találkozó megbeszélés...

Na azt viszont már nem vágom h ha valaki nem ezeket csinálja miért log rajta egész nap ?

Nincs jobb dolga ?


24 F


2013. jún. 20. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nincs életük. Ennyi.
2013. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem rengeteg külföldi barátom van, és általában ott tartom velük a kapcsolatot, de ugye nem mindenki akkor van fent, amikor nekem is jó
2013. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Nincs jobb dolga ? "

Nincs. Neked is lehetne jobb, mint ezen filózni.

Amúgy milyen az, akinek "van élete"? Az mit csinál?

2013. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenki mást.
2013. jún. 20. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:

én pl. a napi 10-15 percet se szánom rá. jó ha hetente ránézek. aki fontos, azzal úgyis találkozom, a többiek híreit meg gyorsan átpörgetem, ennyi.

azt végképp nem értem, hogy egész nap hogy lehet ezt figyelni. több kollégámnál is állandóan nyitva van a facebook. és az a nagy hír, hogy 2 perce rakott fel valamit és már 12-en lájkolták! atyavilág és ezek felnőtt, dolgozó emberek. :)

2013. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zabmester ***** válasza:
Attól függ, hogy mit értünk az alatt, hogy egész nap azon lóg. Mert pl. bizonyos mércével mérve rám is lehetne ezt mondani, de ettől még nem hinném, hogy nincs életem. Egyszerűen csak annyi, hogy ha én itthon vagyok, be van kapcsolva a gép. És ha a gép be van kapcsolva, akkor meg van nyitva a Facebook is. Ez nem jelenti azt, hogy egész nap a Facebook előtt ülök, sőt, azt sem, hogy egész nap a gép előtt vagyok. De ha valaki keresne, akkor ott utol tud érni. Plusz néha ránézek, hátha kitettek valami érdekeset, ennyi. De úgy vagyok vele, hogy inkább Facebook-on írjanak, mint hogy telefonon hívogassanak, mert attól a falnak megyek, például ha filmet nézek, akkor állíthatom le, ha takarítok, hagyhatom abba, stb. Ha viszont chaten írnak, akkor tudok közben mást is csinálni, és akkor írok vissza, amikor megint a gép felé megyek.
2013. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!