Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Valaki elmesélné, mi a jó a...

Valaki elmesélné, mi a jó a "Deákozásban"?

Figyelt kérdés

Csomószor látom facebookon, hogy: Ki van deákon?. Ma este valaki deák?

Mi a jó ebben? Mi van ott amitől annyira különleges?


2013. jún. 15. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én se értem.
2013. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 rémuralom ***** válasza:
Ha sokan odamennek, akkor valószínűleg társaság van ott. Más nagyon nem, de ez is elég lehet.
2013. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ifjúsági központ. oda jár egy rakat ember 12 éves kortól 25-ig, iszogatni meg füvezni a fűben.
2013. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem Pesten nőttem fel, hanem vidéki városban, de nálunk is volt egy parkosított tér a belvárosban és középiskolás koromban számos estét ott töltöttem: ott volt a baráti társaság, ott találkoztam a barátaimmal, ott lehetett lányokkal ismerkedni stb. Szerettem nagyon.
2013. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Deák Ferenc térre szoktak lemenni összegyűlni a fiatalok. Ott volt a Gödör is, asszem most költözött el nemrég.
2013. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a Gödör elég rég "elköltözött" (bár nem annyira önszántából..), most a Király utcában "lakik", a helyén pedig a hasonló jelleggel működő Akvárium klub található.
2013. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A város közepén van, könnyű megközelíteni, tehát ideális találkozóhely olyan baráti társaságoknak, akik messze laknak egymástól. Ott meg le lehet ülni beszélgetni, olcsóbb is mint beülni valahova.
2013. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1) közlekedési csomópont, gyakorlatilag bárhova el lehet onnan menni, ha helyben találják ki, hogy milyen buliba, szórakozóhelyre menjenek (plusz van egypár éjjel-nappali is ott, ahol fel lehet tankolni)

2) fiatalok találkahelye

3) ott van a Gödör

2013. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!