Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Temetésre illik menni (sötétké...

Temetésre illik menni (sötétkék) farmerban?

Figyelt kérdés
Fekete, vagy sötétszürke inggel gondoltam.
2013. máj. 27. 17:02
 1/9 csincsilla000 ***** válasza:
nyugodtan mehetsz,ha a családnak nincs külön kérése,akkor csak az a lényeg,hogy sötét legyen.
2013. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem illik, persze, ha nincs más, akkor mit lehet tenni. De ha lehet, inkább öltönyben menj, még akkor is, ha nincs fekete öltönyöd.
2013. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs fekete öltönyöm, sőt, semmilyen nincs. Még fekete nadrágom sincs :(
2013. máj. 27. 18:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél hát egy olcsó, konfekcióst. Jól jöhet máskorra is, pl. ha megnősülsz...
2013. máj. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felvehet, nem kívülről kell gyászolni, hanem belülről, ezt sokan elfelejtik.
2013. máj. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
"nem kívülről kell gyászolni, hanem belülről" - ez így igaz. De a ruha, amit felveszek egy alkalomra, kifejezi az alkalomhoz való hozzáállásomat is, pl. temetés, esküvő esetén az öltöny a tiszteletet, kirándulás, túra esetén a sportos szerkó a sporthoz való hozzáállásomat (képzeld el, hogy valaki egy túracsoporttal fekete nadrágban, fehér ingben és nyakkendőben "bandukol".
2013. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem rózsaszín pólóban és stoplisban akar megjelenni a temetésen, hanem sötét farmerban és fekete ingben, mert nincs öltönye, szerintem van különbség a te példád és a kérdező esete között.
2013. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem vennék fel sötétkék farmert... feketét vennék fel max. Ne haragudj, de azért ezekre fel kell és lehet is készülni. A temetés nem olyan dolog, ami tegnaptól kezdett el létezni. A fekete nadrág alap a ruhatárban, és ha semmilyen más nadrágra nincs pénz, akkor mindenképpen olyat kell venni (hacsak nincs olyan baja az embernek, ami miatt nagyon nehéz neki nadrágot venni), mert az vizsgára, színházba, bármilyen elegáns helyre kell.
2013. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem. nem illik.


ha ki akarsz költözni a társadalomból, és barlangban élő szakállas remete akarsz lenni, akkor ne...


de egyébként meg vegyél 2500 ft-ért egy fekete nadrágot!

2013. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!