Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti képben szoktatok lenni...

Ti képben szoktatok lenni arról, hogy éppen milyen névnap van egy tetszőleges napon?

Figyelt kérdés
Azaz nem barát, hozzátartozó, stb. névnapjára gondolok.
2013. máj. 24. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Többnyire nem. Néha üzletek előtt ki van írva, hogy XY névnap, és ha van olyan nevű ismerősöm, akkor felfigyelek, hogy "Jé, tényleg ma van?". De amúgy nem követem figyelemmel a névnapokat.
2013. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi semmilyen névnapot nem tartunk számon, és nem ünneplünk.
2013. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem.Ráadásul fogalmam sincs a mostani újdivatos neveknek mint Nintendó, Armandó, Dzsamina ,Szederke és társainak mikor van a napjuk .Valószínűleg ciktóber 32-én egységesen.
2013. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy milyen nap van, hányadika, milyen név és ünnepnap, mindig tudom.
2013. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még a sajátomról is megfeledkezek, de nem is ismerek olyat, aki fontosnak tartja a névnapját.
2013. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Néha még a hozzátartozók nevéről sem tudom, hogy mikor van. Kb. a családom, a barátom és a legjobb barátnőm névnapját tudom fejből (utóbbiét is azért, mert egy napon van az enyémmel :D)... nekem a névnap nem olyan fontos igazából egyébként sem.
2013. máj. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a névnap, még a sajátom se tudom mikor van. Születésnapot se tartok, semmit. Minek? Pénzkidobás és hülyeség, csak egy jó ürügy a sziesztázásra.
2014. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!