Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak egy olyan kérdésem volna...

Csak egy olyan kérdésem volna hogy hogyan tudnék finoman beválaszolni az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Annyira utálom szegényt(nem vagyok egyedül) állandóan nagyképű lenéz , bagózik titokban mert ugye még 16 éves aztán átver mindenkit akkor hülyének néz !

Szóval mai est is ilyen volt h jelentkeztem 1 AIDS tanfolyamra egyik oszt.társammal és én meg ott ültem a padban ez a paré meg elémvág h őő már jelentkezett hamarabb és h ezt neki el kell végezni meg (gondolom lógni akar) éngem sajnál de akkor is ő már jelentkezett hamarabb ami nem is így volt de sajna nem tudtam neki beválaszolni mert tanultam angolt mert tz-t írtunk de amit elkezdett nekem mondani az nem semmi volt!(nem beszélt csúnyán azért) Szóval a lényeg ha megint iet szól vagy bunkózik szerintetek mit lehetne reagálnom?

Egy kicsit tartok tőle mert 1, kevés az önbizalmam de ha kiborítanak lecseszem mint az atom 2, pedig az h nagy az ismerettsége és attól tartok h utcán megveret vagy nemtom mit csinál velem!

Mit lehetne neki mondani ami hat rá ami nem kemény de nem csúnyán!

Nemtudom lehetett-e érteni de ha nem, írok még kommentben!


2009. okt. 2. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem amikor beszól neked akkor gyakorolj egy kicsit a fogalmazáskészségeden, mert a magyar érettségire jól jöhet.
2009. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsi a helytelen írásért de már baromira késő van és alig látok! folyik a könny a szememből mert el vagyok naon fáradva.
2009. okt. 2. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Beszéljétek meg nyugodtan higgadtan a dolgokat.
2009. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos vele nem lehet mert tojik mindenkire!

meg szünetben már szalad bagózni sőt órán is!

2009. okt. 2. 22:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

azt mondják hogy az támadható aki hagyja magát

szerintem próbálj meg nem törődni vele és megúszni nyugodtabban a dolgot, nehéz lesz tudom olyannal foglalkozni ami idegesít de próbáld meg, semmit nem érsz el vele ha beszólsz neki, ugyanúgy folytatná és még bátrabb is lehet azután

16/L

2009. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
figyi, úgy írsz, hogy igazából nem is értem mi a kérdés, meg az egész olyan zavaros
2009. okt. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
verd el
2009. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bírom aki a helyesírást és a fogalmazást bírálja.Nem mindenki tud helyesen írni és fogalmazni!!!Vannak ikyen emberek is és nem mindenki tud leérettségizni se.


A szöveget én se értettem.:S

Tudni kellene a srác beválaszolását,hogy értsük a szituációt.

Nekem kellett volna ott lennem,beszólásokba jó vagyok.

Volt 1 kolesztársam aki 4 évig csesztetett,tűrtem,nyeltem,de 4. év végére úgy beolvastam neki,hogy végig zokogta az éjszakát és phsziológusnál kötött ki.

2009. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!