Öltönyös gazemberek?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy sokszor a jólöltözöttség mögött igazi gazemberség húzódik meg? Nemegyszer tapasztaltam már, hogy jómódú, jól öltözött, esetleg ismert "úriemberek" gyalázatos módon viselkednek másokkal szemben, ott hazudnak, csalnak, ahol csak tudnak, miközben megvédi őket a kifogástalanul elegáns külsejük?

#szemét #maszk #öltöny #álca #alávalóság #gazember #jólöltözöttség #külső megítélés
2013. máj. 8. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Másik városban voltam a minap és nem találtam egy utcát. Senki nem tudta megmondani vagy flegmán lerázott. Jött egy öltönyös úriember, szépen elmagyarázta hogy merre van, látta hogy nem értem és akkor mondja hogy elkísér oda mert ráér.


(nem, nem vagyok csaj, nem azért lehetett kedves)

2013. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés a ruházat és a gazemberség között. Az idős emberekben él egy sztereotípia, hogy aki jól öltözött, az úriember és így becsületes, ezért van az, hogy az őket átverni akaró csalók öltönyben érkeznek.
2013. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező! Tökéletesen egyértelműt írsz. Mindig ez csillogjon a szemed előtt ha valami nem kerek ;)
2013. máj. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!