Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez mit jelentsen? Bővebben lent.

Ez mit jelentsen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval fiu vagyok és éppen ebédeltem egyedül egy asztalnál az ebédlőben.Egy lány hirtelen odaült mellém és egy 1-2 percig bámult engem.Nem szólt semmit csak nézett engem elmerültem én meg gondoltam magamban ez most normális?Aztán felállt és elment.Ez mit jelentsen?Miért csinálta ezt?

15/F


2009. szept. 27. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
ez azt jelenti, hogy nem csuktad be az ebédlő ajtaját.
2009. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most tényleg 1-2 perces néma csönd volt? Úgyértem te ettél ő meg nézett? Nem kérdezted meg, hogy ez micsoda? :D
2009. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem de elég furcsállóan nézett rám.Őmeg mint egy kómás úgy nézett engem.
2009. szept. 27. 19:30
 4/8 A kérdező kommentje:
mármint az iskolai ebédlőben
2009. szept. 27. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet h fogadásból csinálta.
2009. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lehet...
2009. szept. 27. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:

kb. azt jelenti, hogy nagy az esély arra, hogy tetszel a lánynak. valószínűleg nem vetted észre és próbálta ő megtenni az első lépéseket. nem biztos, hogy járni akar veled, lehet, hogy csak haverkodni :D


de az a legbiztosabb, hogyha holnap megkeresed és megkérdezed tőle. sok sikert :)

2009. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!