Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nők miért hordanak maguknál...

A nők miért hordanak maguknál mindig válltáskát vagy retikült?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat hogy dolgokat tegyunk bele, mint telefon, penztarca, ruzs, fesu, zsepi, asvanyviz, tampon ilyesmik. A noi ruhakon altalaban nincs annyi zseb, vagy ha van is, ennyi minden nem fer el bennuk, vagy ha igen, hulyen nez ki mert a noi ruhak altalaban feszesebbek es nem jo, hogy itt dudorodik egy telefon, amott egy penztarca stb
2013. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb női ruhán nincs zseb. Vagy ha igen, nem tudsz bele nagyon semmit rakni, mert olyan szűk. Márpedig vannak dolgok, amiket muszáj magadnál hordani, pl.kulcsok, iratok, pénztárca, telefon... na ezeket retikülben tudjuk magunkkal vinni.

Persze ezen kívül még sok mást is elrak az ember lánya, de ha már úgyis viszem a táskát, olyan mindegy, és jól jön sokszor, ha van nálam pl. zsebkendő, egy kis tükör, toll, legyező, notesz, ilyesmik.


Ja és kényelmes is: tiniként bő nadrágokat hordtam és a zsebeibe pakoltam, és bizony gyakran előfordult, hogy elfelejtettem átrakni valamit az egyik nadrágból a másikba. Táskánál nincs ilyen gond, minden egy helyen van, csak felkapom és viszem.

2013. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert a női ruhákon vagy nincs zseb, vagy olyan szűk hogy oda sem a mobil sem a pénztárca nem fér bele.
2013. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mert övtáska h.lyén néz ki, ha nem vagy sportosan felöltözve.

Papír zsebkendő, mobil, kulcs a minimum, amit el szoktam vinni magammal, hosszabb távra meg pénztárca, iratok is kellenek, ezeket te hol szoktad hordani?


Arról nem is szólva, hogy munkába viszi az ember a komplett elsősegély-és túlélőtáskáját is a bicskától a sebtapaszig.

2013. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták előttem, a legtöbb ilyen ruha szűk, a zsebébe maximum a telefonom, meg papírzsepi fér el, már ha van zsebe a ruhának. Hosszabb utakra azért jó zsepi, legyező, tükör, füzet (ha eszembe jut valami jó ötlet, vagy rajzolni szeretnék), toll, mp4, pénztárca, iratok, buszjegy... stb. Bár én főleg azért hordok táskát, mert akárhova megyek, van nálam egy könyv, azt meg nehéz lenne zsebben hordani :D
2013. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de általában én is mindig hordok táskát.

Mobilt, pénztárcát, zsepit, bérletet, kulcsokat, egyebeket, pl hova raknék?

Télen még oké, mert ha nagyon akarom a kabátzsebemben elfér. De nyáron egy pólóban, farmerben nem tudom ezt mind elpakolni.

2013. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én pl a fél életemet magammal hordom a táskámban, mindenféle van benne, kiskanáltól elkezdve sminktükörig, dezodor könyv stb.

L

2013. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Táskát azért hord magánál az ember, hogy beletegye a cuccait. A retikül kisebbfajta táska, amelyet akkor viszel magaddal, ha kevés cuccra van szükséged. A válltáska általában a retikülnél nagyobb, de azért nem olyan nagy, mint pl. egy hátizsák - ilyet tehát akkor viszel magaddal, ha közepesen sok cuccod van.
2013. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jó dolog, mert ha jön egy tolvaj vagy rabló, mindent egyszerre tud elcsórni.
2013. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!