Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk, ti elvárjátok egy...

Fiúk, ti elvárjátok egy lánytól a kézfogást?

Figyelt kérdés

Pl. Egy társaságban vagyok, megjelenik vagy elmegy egy srác, és ilyenkor kezet fog a férfiakkal. A lányokat kihagyja. Ilyenkor nyújtani kell a kezemet? Várjátok?


L



2013. ápr. 9. 19:33
 1/4 minecodus ***** válasza:

Elég gáz lenne ha nyújtanád a kezed.Nem várja el senki.

Ha jó ismerősöd akkor puszit adj neki,ha nem akkor meg semmit.

2013. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm azt mondta, szokta várni. Gondoltam, megkérdezem, ki hogy van vele...
2013. ápr. 9. 19:43
 3/4 anonim válasza:

Kezet nyújtani illik előre mindig : -Házigazda a vendégnek

-Idősebb a fiatalnak

-Nő a férfinak

Fordítva illetlenség, de férfiként meg kell jegyezzem ,nem szeretem, ha egy nő kezet nyújt nekem ,mert az azt jelképezi, hogy nem férfiként tart számon, hanem semleges személyként kezel.

2013. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én senkitől sem várok el kézfogást. Ha a mozdulatain látom a szándékot, hogy kezet akar fogni (nyújtja, vagy közelít), akkor kezet fogok vele, mindegy, hogy lány vagy fiú. Ha nem, akkor köszöntünk egymásnak és kész, nem dől össze a világ. :)


Érdekes, én az előző hozzászólóval ellentétben jobban szeretem, ha nem férfiként, hanem szimplán emberként kezelnek.

2013. ápr. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!