Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Karcagon házi bulit szoktam...

Karcagon házi bulit szoktam csinálni olyan 30-40 főset és érdekelne hogy meddig mehetek el? (F)

Figyelt kérdés
Itthon szoktam tartani rendszeresen házibulikat főleg nyáron és arra lennék kíváncsi hogy mennyire abnormális vagy törvénybe ütköző a következő ötletem..Legutóbbi kerti buli is jól sült el és sátraztunk, csak az volt a gond hogy másnaposan szétfőve ébredtünk a sátrakban és erre találtam ki hogy ha nem az udvaron ahol nincs árnyék, hanem a ház túloldalán, az utcán a ház előtti füves részen sátraznánk..ott van árnyék és alhatnánk nyugodtan :D A szomszédi vélemények nem nagyon izgatnak,habár még a hangos zene miatt nem szóltak még csak említették egyszer-kétszer hogy hallották (de ez nem probléma). Csak hogy ez törvénybe ütközik-e ez a sátrazás az utcán pár sátorral? Kaphatnék feljelentést ezért? Vagy valami egyéb következménye lenne-e..bírság vagy bármi...

2013. ápr. 8. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Közterületfoglalási engedélyt kell kérni a helyi önkormányzatnál (azaz már járásnál)
2013. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!