Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Borítottál már ki kukát,...

Borítottál már ki kukát, rúgtál már le utca táblát?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, miért tesz ilyet, aki megteszi. Én senkit sem fogok lepontozni, sőt, nagyon hasznosnak gondolom azt a választ, amiből végre megtudhatom mi vezérli azt, aki ilyet csinál. Bármi egyéb rongálás történetét is szívesen várom. Minden válasznak örülök, de a legjobban a személyes történetek érdekelnek.
2013. márc. 4. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, nekem lenne egy brutális sztorim... :D


De, ha a cikket belinkelném ide, tuti felfedném az anonimitásom. :D :D :D

(bár, én csak közvetve voltam érintett az ügyben.)


Szerintem erre érdemleges választ nem fogsz kapni, ugyanis aki ezeket véghez viszi, annak nem hinném, hogy végig fut az agyán a dolog miértje...

2013. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
te nem akarod nagy vonalakban elmesélni a dolgot?
2013. márc. 4. 23:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pl. egyszer egy banknak a tábláját rugdostam szét eléggé egyrészt mert nem szeretem őket meg hogy haverom akivel ott voltam röhöghessen :D de aztán az alkalmazottak megkergettek + hívták a rendőröket is.
2013. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan mint pl a graffiti. Izgalmas szétütni vagy rúgni valamit, adrenalint ad + így is le lehet vezetni a feszültséget.
2013. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyok ennyire kemény arc, bennem lehet a hiba... :D
2013. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy aki ilyet csinál (általában ezek a 'kemény gyerekek') gyávák. Adrenalint akarnak, de ahhoz nincsen merszük, hogy csináljanak valami ilyesmi sportot, vagy sziklát ugorjanak.
2013. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rosszul hiszed, minden nap van edzésem, van mikor napi 2-3, egész héten verekszem :PP
2013. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!