Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A tanar elmegy mit adjak?

A tanar elmegy mit adjak?

Figyelt kérdés
A pszicologus tanar elmegy az iskolambol.( o a legeslegjobb tanar a suliban ) mit adjak neki bucsu ajandeknak ?

2013. febr. 20. 15:15
 1/9 annapanna9898 válasza:
100%
Hááát szerintem valami hatalmas csokiiiiit:) Vagy virágot. Meg sok-sok kedvességet:)
2013. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Miért gondolod, hogy adni kellene valamit ? Nem a szép szemedért volt ott, csak a munkáját végezte, amiért megfizették. Ha a legeslegjobb volt, azzal is magát, a saját karrierjét, előmenetelét segítette.
2013. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azert akarok adni ajandekot mert az osztaly osszebeszelt hogy mindenki ad neki valamt...
2013. febr. 21. 07:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem lesz annyira szégyentelen, hogy ő fogadja el a csokit a gyerekektől.
2013. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha nem csoki akkor mi?
2013. febr. 23. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes lenne neki a csokoládé. Ha virágot adtok akkor azt az egész osztály nevében és csak azt. :)
2013. febr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszike <3!!!
2013. febr. 24. 10:36
 8/9 anonim válasza:
Szia!Én 4-es vagyok.Most leszek 5-es.Sajnos elkel válnom a tanáromtól.Mi az osztályal össze beszéltünk és arra jutottunk hogy veszünk egy olyan órát amiben az osztály kép van,és kap egy egérpadot is.Söt még egy csokor virágot is kap.Szalagal amit aláírtunk.(Bocsi a helyesírásért:D)
2013. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

semmi baj! =)

ez tényleg jó ötlet (sajna már későn) de nagyon szép ajándék lehetett!!! :D

2013. júl. 19. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!