Hogy mondanátok el?

Figyelt kérdés

9 eve sportolok,egyeni sport, es ugydonttem abbahagyom. Volt h heti 10x edzettem minden nap 2x most "csak" heti 5x. De elegem lett. Elakarok jarni uszni, futni, gyurni, kavezni mint a normalis ember. Hogy mondjam el az edzomnek? Legfelsobb ligat jatszuk az orszagba, 3 an vagyunk a csapatba szal nem lehet csak ugy ezt h hisz majd potolnak engem. Mit mondjak? A szezon vegen fogom elmondani aprilisban. Es a sponzoromnak? Akitol mindent megkaptam? Penz(nem sok) versenyeket fizette kulfoldon, elektro cuccok? Vele jo kapcsolatba vagyok.

18/f

Bocs a hibakert mobilrol irom



2013. febr. 19. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Te életed, te döntésed, szépen, nyugisan, mint ahogy leírtad. Hogy szeretnéd lejjebb venni ezt a tempót, de nagyon hálás vagy az eddigi segítségért, és köszönöd, hogy támogattak téged. És hogy nem szeretnéd teljesen abbahagyni, csak egy kicsit lejjebb venni.
2013. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De en teljesen abba szeretnem hagyni... Nem szeretnek jatszani mar, meguntam, megutaltam, utalom az edzeseket, a meccseket,mindent
2013. febr. 19. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Jajj... hát, akkor mondd azt, hogy nem szeretnéd már ezt folytatni. Úgysem kényszeríthetnek...
2013. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos tévedtem, imádom ezt a sportot egyszeruen :) hulye is lennek eldobni magamtol egy szakmát...:)
2013. febr. 20. 23:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!