Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lehet a nemi hovatartozás...

Lehet a nemi hovatartozás miatt tiltásokat rendelni el?

Figyelt kérdés
20 éves, leszbikus lány vagyok. A kollégiumban megismerkedtem egy lánnyal. Nyilvánosan csak ölelés, kézfogás van. Nem a kollégiumhoz tartozó iskolába járok, itt csak a kollégium van nekem. Ma közölték velem, hogy álljak le, itt ezt nem csinálhatom. Következményei lesznek, ha folytatok bárkivel kapcsolatot az intézményen belül. Megtehetik ezt? Szerintem semmi köze hozzá senkinek, hogy kivel mit csinálok. Nyilvánosan tényleg nem csinálunk semmi olyat, ami okot adna erre a megnyilvánulásra. Tudják, hogy néha nála alszom, mert egy szinten vagyunk, de olyan helyzetben soha nem találtak minket, amiből bármi olyan leszűrhető (ha jön a nevelő, akkor ülünk az ágyon, hogy semmi olyat ne lássanak). Amúgy itt szabad egymásnál aludni, csak a leszbikusoknak tilos minden. Mit gondoltok erről? A másik lány is nagykorú egy ideje már. Előre is köszönöm a válaszokat! :(
2013. febr. 18. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Hát elvileg nem lenne szabad. Ez olyan mint hogy nem rúghatnak ki senkit sem azért mert homoszexuális. Simán beperelheti őket ezért megkülönböztetés miatt.
2013. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért törölték a válaszomat? :/

Kérdező, akkor írj privit! :)

2013. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szabadna, de legfeljebb találnak más ürügyet, hogy bajba kerülj.
2013. ápr. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg semmi olyat nem csináltok, akkor honnan jöttek rá?
2013. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!