Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti laknatok tobb generacios...

Ti laknatok tobb generacios hazban?

Figyelt kérdés
Mondjuk te elnel egyutt a szuleiddel, ferjeddel, gyermekeiddel. A szuleidnek lenne kulon hazresze, tehat csak a konyha lenne kozos, a furdo, szoba nem. Mi a velemenyed errol?
2013. febr. 18. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én így élek. Teljesen a szülők személyiségétől és életszemléletőtől függ, hogy elviselhetők -e.

A költségek pl. karbantartás osztódnak, van kert, nálunk van külön konyha is. Jobb így mint egy társasházban.

2013. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha már a konyha közös, akkor biztos nem. Én szeretem a konyhát a saját szisztémám szerint elrendezni, szeretem, ha ott vannak a tárgyak, ahová rakom, és szeretem ha ott olyan rend és tisztaság van, ahogy én elvárom, és ahogy természetesen meg is csinálom. Ebben minden ember más, még anyukámmal sem férnék össze ezen a téren, az anyósommal (rendetlen) meg egyáltalán nem.


Van persze előnye az ilyen házaknak, de azért a legjobb teljesen külön lenni. Akkor már inkább olyn ikerházat építenék, ahol még kerítés is van a két házrész között, hogy közel legyünk, de azért mégis legyenek határok az én otthonom és a Te otthonod között.

2013. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Szó se lehet róla.

Ennyire nem akarnám, hogy a szüleim belelássanak az életünkbe.

Illetve őket sem akarnám látni, beszélni velük minden nap.

2013. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyerekeimmel még igen, de a szülőkkel már nem :-) És ez most egy nagyon önző dolog részemről, mert ha a szüleim, vagy anyósomék is így gondolkodnak, akkor ezek szerint ők élnének velem, de én nem akarnék ővelük. Viszont élnék a gyerekeimmel, akik már felnőttek, de ők nem akarnának velem :-D Szóval pont olyan lennék, amit nem akarnék magamnak. Szóval...

A válsz tehát: Biztos lenne a csapatban valaki, aki nem akarja, bár valaki miatt elviseli, de ez konfliktusokat eredményez. A konyha egy eléggé mindennapi "élőhely", szóval a konyhán tutira nem osztozkodnék senkivel.

2013. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zabmester ***** válasza:
Bármennyire is szeretem a szüleimet, de nem. Sem úgy, hogy közös a konyha, sem úgy, hogy abból is van külön. Egy városban lakunk, hetente találkozunk, egy-két naponta beszélünk telefonon, jó ez így, nekem a felnőtt életemhez hozzá tartozik, hogy teljesen külön lakom.
2013. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!