Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hány paplannal takaróztok a...

Hány paplannal takaróztok a pároddal?

Figyelt kérdés
Tehát külön-külön vagy egyel?
2013. jan. 23. 11:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Ha nála vagyunk, akkor 2 paplannal és egy plüss takaróval alszunk. Este összebújva alszunk el, de aztán hamar fészkelődünk, így mindkettőnknek van külön "mozgástere".

Ha nálam vagyunk, akkor sajnos csak egy takaróval tudunk. Ilyenkor folyton lehúzzuk egymásról.

2013. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
57%
Külön külön. Én csak úgy tudok elaludni, ha minden oldalról be vagyok bugyolálva. A lábamnál, és mindkét oldalt magam alá van gyűrve a takaró. Ez közös takaróval nehezen lenne kivitelezhető, és nem tudnék aludni. Meg érezném, hogy húzgálja rólam, ha forgolódik, megőrülnék. Szóval eszünkbe sem jutna a közös takaró, csak idegbetegek lennénk tőle.
2013. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
8%
Külön-külön, és külön szobában. Az a hosszú és boldog házasság titka. :)
2013. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Egy nagy takaróval.
2013. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Elméletben kettővel, de összebújva alszunk. Aztán én álmomban ledúrom a sajátomat, majd lerángatom róla az övét. :D Tehát a végén én kettővel, ő nullával. :D (Kivéve, ha felébred és visszalopja.)
2013. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
57%
Külön-külön. Nem lakunk együtt, de nálunk is, náluk is van mindkettőnknek takaró, így kényelmesebb. Régebben, amikor egy takaróval takaróztunk, mindig leloptam róla+kiszorítottam az ágyból. Így legalább nem fázik, amikor a kis helyen kucorog:)
2013. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
még egy, de hamarosan kettő lesz! Állandóan lecibázom szegényről :)
2014. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
egy takaróval, egy egyszemélyesnek mondott, de elég nagy paplannal. Külön nem szeretném. Mindig összebújunk :D
2014. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!