Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti hogyan ráznátok le egy...

Ti hogyan ráznátok le egy internetes ismerőst, aki sokat ír nektek?

Figyelt kérdés

Megmondanátok neki kedvesen, hogy nem akartok vele beszélni, többet ne írjon, aztán letiltjátok meg ilyesmi, vagy csak úgy szó nélkül otthagynátok, többé nem válaszolnátok egy üzenetre se, minden előzetes jel nélkül?

Tapasztaltam már mindkettőt, ti hogy csinálnátok?


2013. jan. 22. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy elutazol hosszabb időre és most nem tudsz válaszolni.
2013. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megirnám neki hogy már nem akarok vele többet levelezni,mert a barátnöd vagy barátod ellenzi és abbahagyod mindenkivel nem csak vele.
2013. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Egyszavas válaszokkal.

Hogy vagy mi újság?

-jól

Suli hogy megy?

-jól

Nálatok is esett a hó?

-ja

Szüleid jól vannak?

-ja



Egy idő után megunja.

2013. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám neki, hogy ne haragudjon, de neked nincs időd arra, hogy minden kérdésére, levelére válaszolj.
2013. jan. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy normális, és csak azért ír sokat, mert imád engem és állandóan velem akar beszélgetni, de nekem erre nincs időm, akkor megírnám, hogy ne haragudj, de nem érek rá.

Ha bunkó és azért ír sokat, hogy idegesítsen, szó nélkül letiltom.

Ha valami egyéb oka van (pl. régi osztálytárs, akivel 20 éve nem is beszéltem, hirtelen felvesz facebookon, a hogylétem után érdeklődik, aztán el akar nekem adni valamit), megírom, hogy ne haragudj, de ez engem nem érdekel, vagy nem érek rá. Ha nem ért a szép szóból, többé nem válaszolok az üzeneteire. Ha ebből sem ért, letiltom.

2013. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!