Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez szerinted is nagyon degradáló?

Ez szerinted is nagyon degradáló?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős házaspár, a férfinek már ez a második házassága. Aztán a feleségét úgy hívja, hogy "Kettes". Nem a keresztnevén meg, nem úgy, hogy édesem hanem "Kettes".

Az első feleségét pedig úgy hívja, hogy "Egyes".


Ez milyen már? Szerintem nagyon gáz. Nem?


2013. jan. 18. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, igazából ha a felesége viccnek veszi, akkor neki nem gáz, a többi meg nem számít.
2013. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gáz de ha a feleségét nem zavarja akkor ne foglalkozz vele.
2013. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
35%
szerintem jo nagy tusko az illetö..de ha "kettest" nem zavarja..akkor meg vele sincs minden rendben!
2013. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mennyivel jobb az, hogy az ELSŐ feleségem, meg a MÁSODIK feleségem? Ez ugyanaz, csak rövidített fomában.

Nem kell túlspilázni, főleg így nem, hogy te nem vagy benne érintett.

2013. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért kell az embereknek mindig másokkal foglakozniuk??


Egyébként a válaszom: Ha a hölgyet nem zavarja akkor rendben van, bár szerintem is degradáló.

2013. jan. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát,elég gáz.De a nők helyében én nem tűrném.Jó,hogy nem már úgy hívja őket,h Bodri 1 gyere ide!
2013. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jéééézusom. Jó, persze, mindenkinek más a vicces, meg lehet, hogy a feleségnek ezzel semmi baja, de sztem ez marha kínos és megalázó. Így próbálna meg hívni a férjem (teoretikusan, mert még nincs, és nem is tervezek két házasságot), dobnám ki azonnal. Azt is utálom, amikor a gyerekeit egyeskézi, ketteskézi, hármaskázza az ember. Volt főnököm is gyakran csinálta ezt, láttam, hogy a fiát mennyire zavarja...
2013. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

NEEE !Majdnem lefordultam a székről!

Milyen ember ez? Szörnyű,és igen degradáló így hívni valakit.Én egy olyan embert ismertem aki 'cimborának' hívta a feleségét :D.Az még egy fokkal jobb volt.

Így szólítani valakit nagyon tiszteletlen,még viccnek is rossz.

2013. jan. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TappancsMancs ***** válasza:
Ez attól függ hogy adja elő. Ha viccesen és már megy is a csiki a kettesnek az más, mintha éjszaka részegen hazaérve, elesik az ajtóban és kiabálva ordííít hogy hééé kettes söööört! :D
2013. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!