Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tennél, ha az egyik...

Mit tennél, ha az egyik ismerősöd írt volna neked Facebook-on, hogy majdnem meghalt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, egy osztálytársad rád írt, hogy nem sokon múlott az élete (jóban vagytok).

2013. jan. 12. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy mi történt.
2013. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod ráírok az ismerőseimre és leírom neked a reakcióikat.
2013. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ellenőrizném, hogy már biztonságba került-e, ha erről meggyőződtem, akkor megnyugodnék, és békésen csinálnék mindent tovább. Esetleg ha a többiek izginek mondják a történetét, vagy nagyon szem előtt van, és unatkozom, akkor azt is elolvasnám.


(Egyszer bicajoztunk egy osztálytársammal, aztán békésen gurultunk le egy lejtőn, csak egy idő után kicsit göröngyössé vált az út. Én mentem elöl, aztán hallottam, hogy egy autó fékez mögöttem. Mikor hátranéztem, az osztálytársam már nem jött… Na, ez kínos volt.


De ha csak Facebookon írogat, hogy majdnem meghalt, akkor az szerintem nem olyan izgalmas…)

2013. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most tisztázzunk valamit.Baleset miatt halt meg majdnem vagy magával akart végezni?Azért nem mindegy.


Egyébként szerintem hívd fel nyugtasd meg,és kérdezd meg hogy szeretne e találkozni hogy kicsit beszélgessetek.

2013. jan. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
Ha ilyen múltidős a dolog az már jobb, de azért megkérdezném mi volt.
2013. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!