Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért olyan igénytelenek...

Miért olyan igénytelenek egyes férfiak?

Figyelt kérdés
Férfiként kérdezem. Egy rendezvényen voltam ma, ami fényes nappal szólt és nem az ivásról szólt. A mosdóban azonban elborzasztó kép fogadott, a nagyra becsült férfitársaim nem vették észre, hogy a piszoárok lefolyói le voltak csavarva, így gyakorlatilag olyan volt, mintha a padlóra vizelnének. Nem mondom, hogy nekem feltűnt volna elsőre, ha nem ez a kép fogad, de az első cseppek után már valószínűleg. Mindezek tetejébe egy kis srác még teljes nyugalommal beállt az egyik elé... Tényleg ekkora lenne az igénytelenség??
2013. jan. 1. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg. És nemcsak a férfiak: látnád a női mosdókat, ugyanúgy elszörnyednél... :(
2013. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
22:10 : Szerintem azért egy nő nem tud ennyire igénytelen lenni. Illetve nem is tudja ennyire odafigyelés nélkül végezni a dolgát.
2013. jan. 2. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak hiszed...
2013. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja, vannak igénytelen nők is...

de egyszer véletlen a férfi mosdóba mentem be, hát elég durva volt :DDDD

Tesóm meg olyan koleszbe van, ahol a szintjén (3. emelet) koedukált a budi, és hát gyakran olyan redvás, hogy (azon túl, hogy megtanultam úgy sz..ni, hogy ne üljek rá )kénytelenek vagyunk lemenni a földszintre,a nőibe, ahol lényegesen kulturáltabb a dolog.

2013. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előzőhöz, a véletlen bemenés, egy német városi-utcai wc volt.

durván össze volt firkálva, meg ilyen faroknak kivágott lyukak voltak benne...stb

2013. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!