Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valaki egy társasági...

Ha valaki egy társasági összejövetel meghívásra azt mondja, hogy nem biztos hogy ráérek, "tőlem ne tegyük függővé", az mit takar?

Figyelt kérdés

#buli #meghívás #takarás #társasági összejövetel
2012. dec. 14. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: valószínűbb, hogy nem lesz ott, de még nem akarja lemondani.
2012. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam.. de miért nem lesz ott?

Tényleg nem ér rá, vagy ez csak kifogás, mert nem is akar jönni?

2012. dec. 14. 19:18
 3/7 A kérdező kommentje:

Azóta felvetettem, hogy menjünk egy másik napon, és a többség úgy tűnik rábólintott.

Így kiderül, hogy tényleg más dolga van, vagy egyszerűen nem akar jönni.

De akkor új kifogást kell találnia!

2012. dec. 14. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:

"Tényleg nem ér rá, vagy ez csak kifogás, mert nem is akar jönni?"


- Most őszintén, ezt mi honnan tudnánk?

2012. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol meg benne, valami bajod van vele, akkor beszéljétek meg.
2012. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezért gondoltam, hogyha másik napra áttesszük az időpontot, akkor kibújik a szög a zsákból: ha nem jön el, valószínű azért nem jött, mert nem akart, ha eljön, akkor tényleg dolga volt aznap.

Honnan tudnátok? Végül is jogos. :D ..A ti tapasztalataitokra vagyok kíváncsi, hogy ez általában kifogás-e.

2012. dec. 14. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy általában mi, az ebben az esetben nem válasz. Úgy tűnik, hogy nem bízol meg benne, ezért nem értem, miért kell játszámak róni.
2012. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!