Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Győrben hova kellene bemennem...

Győrben hova kellene bemennem ha szeretnék az embereken segíteni? ételkiosztás, vgy tüzelő vagy bármi efféle

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 05:03
 1/6 anonim válasza:

Szia,


Meg lehet próbálni a likócsi hajléktalanszállót, az anyás-csecsemő otthont. Illetve elég sok civil szervezet is fogad önkénteseket.

2012. dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg az önkormányzat is tud felvilágosítást adni erről.
2012. dec. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Cirill és Methód anya- és gyermekotthonban szívesen fogadnának (Kossuth u. 75.)

Tüzelőre pedig én is tudok mondani többeket, akiknek szükségük lehet. (nem tudom pontosan, hogy te adnád vagy csak kivinni segítenéd?)

A Nagycsaládosok Egyesülete szervezi a saját kis karácsonyát, ott is jól jön a segítő kéz.

2012. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Érdeklődj pl. a Máltaiaknál-jó, hogy vannak még ilyen emberek:)! Szép ünnepeket!
2012. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok,így sajnos anyagilag én nem tudok segíteni.De szívesen segítenék az embereken,és szeretnék örömet szerezni az embereknek.Nem késő már jelentkezni ilyen helyeken?és szeretnék vért is adni,de nem tudom az hogy műkődik.Valaki abban tudna segíteni?
2012. dec. 14. 20:37
 6/6 anonim válasza:
A véradásról szerintem a Magyar utcai kórházbejáratnál érdeklődj, ha bemész a kapun/sorompón, rögtön nekimész a vérellátónak. Ott biztos szívesen látnak . Köszi mindenki nevében :)!
2012. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!