Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan szokás ruhát ajándékozni?

Hogyan szokás ruhát ajándékozni?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy pulcsit kap tőlem ajándékba a szülinapjára. Az árat azt tudom hogy le kell vágnom róla, de ki kell mosnom ajándékozás előtt? Vagy ezt már neki kell?
2012. dec. 9. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Felénk ez így működik: az árat leszedetem még a boltossal, és számlát kérek róla, hogy rossz méret esetén vissza lehessen vinni, illetve ez az ajándékozó részéről egy biztosíték, hogy nem a régi ruhatára (avagy a nővéréé, rokonáé, ha az ajándékozó férfi) egyik darabját adja oda, mert jobb ötlete nem volt utolsó pillanatban. Így az ajándékozott az árat nem látja, de azt igen, hogy még "boltfriss", emiatt mosni sem kell, hiszen a címke még rajta lóg.
2012. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Együtt vettük (megmutatta hogy mit szeretne), csak elhoztam becsomagolni :)
2012. dec. 9. 13:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagyis én vettem, csak ő ott állt a hátam mögött :D
2012. dec. 9. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez esetben szerintem simán kimoshatod, és azonnal hordani is tudja:)
2012. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!