Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a ganéjon vihorásznak a...

Mi a ganéjon vihorásznak a tinicsajok, amikor nem beszélnek semmiről csak vihognak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 21:00
1 2
 11/18 Szabolcs_'981 válasza:
69%
Az egyik elkezd röhögni az akármin a másik meg jófejségből röhög rajta, de mire már mindketten röhögnek már az első is elfelejtette hogy min röhögött, de hé, hát a másik röhög nehogy én ne röhögjek mert én nem vagyok akkor jó barátnője és amaz is röhög és emez is aztán elfolyósodik az agyuk és kukorékolva fognak rohangálni az utcán összevissza és aztán tizenpár évesen prostinak öltöznek és már nem is emlékeznek hogy az egész egy röhögéssel kezdődött. Én mindig erre gondoltam.
2012. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
lehet, h csak azt a pár pillanatot látod rajtuk, ami már a poén után van. Nekünk is szokott egy fárasztó nap után lenni, h történt vmi percekkel ezelőtt, ami annyira fárasztóan röhejes volt, hogy 200 méteren keresztül azon röhögtünk. 18 L
2012. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
régi emlékek, amiket egy szóból megértünk, és csak szavakat kell egymásnak mondani,és máris röhögünk. xD 16/l
2012. dec. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tegnap én is épp így jártam. Megyek haza a járdán, meglát két csajszi és szinte hajszál pontosan egyszerre elkezdték a rötyögést, amit a vihorászás követett. Otthon belenéztem a tükörbe, de szerintem tök átlagpolgár voltam, így nem értettem igazán.
2012. dec. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez egy kegyelmi időszak az ő életükben. Néhány év és örökre elmegy a kedvük a vihorászástól ! Azután jönnek újak, akik megint csak vihorásznak, mert nem tudják... Ne filózzatok gyerekek, örüljetek velük együtt és kész !
2012. dec. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Tini lány vagyok és én is szoktam minden ok nélkül röhögni.:)

Nem kell minket elítélni :)

Inkább örüljetek hogy nem lehangolt punk,emos hü.lye gyerekekkel van tele a világ..

Egyébként a válasz a kérdésedre hogy nem a semmin röhögünk hanem egy idióta dolgon..ami te valószínüleg sohasem hallasz>.< Lány.

2012. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
22%
Én is tinilány vagyok, és a barátnőimmel általában azért nevetünk folyamatosan, mert van egy "poéngyár" a társaságunkban, és minden dologról eszünkbe jut valami vicces/poén. Szóval nem ok nélkül vihorászunk:)
2012. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mert idióták
2016. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!