Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy vidéki gimnáziumban...

Egy vidéki gimnáziumban átlagban konzervatívabbak a tanárok, mint egy budapestiben?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi af*sznak kell így megkülömböztetni az embert?
2012. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egykutya..
2012. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen! Tudod a pedellus a katedráról elveri a vonalzóval a kölköt, ha nem elég hegyes a plajbásza vagy kukoricára térdepelteti! XD


Olyan baromira nincs már különbség a "vidék" és Pest között, hogy mindíg nagyokat nézek az ilyen kérdéseken. Vidéken hol??? Egy katólikus iskolában lehet visszafogotabbak, egy átlag gimiben már lazábbak és negyedikben már együtt söröznek a diákok az ofővel. Hagyjuk már ezt az idétlen Pest-vidék különbséget, évtizedek óta lejárt lemez. Hidd el, egy átlag, modjuk debreceni lakótelepen élő kamasz ugyanúgy azt hiszi, hogy fán terem a tojás mint egy pesti és ugyanúgy tele vannak a plázák a 15 éves plázaribikkel mint pesten. Le kéne szállni a földre!

2012. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném. Bár amikor én jártam, még nem volt ilyen sok egyházi gimnázium, csak akkiban indultak az elsők, így én államiba jártam. Nem volt konzervatív, de liberális sem. A 90-es évek elején még nem volt tele plázaribikkel meg rasztákkal vagy tetkósokkal. De a tesóm, ahová járt szakközépbe, vagy a haverom szakmunkásba, az sokkal rázósabb volt, már akkor is.

Szerintem vidéken is van konzervatív és liberális gimi, és Budapesten is ugyanúgy. Főleg úgy, hogy sok szakközépiskola indít már gimnáziumi osztályt.

2012. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!