Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan szoktál spórolást...

Hogyan szoktál spórolást eszközölni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak spórolni szoktam.
2012. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kajára mi fix összeget adunk anyuéknak.(velük lakunk)Ruhát nem veszünk csak tényleg,ha nagyon muszáj.Nekünk nincs fölöslegesen megvett ruhadarab.Soha nem értettem,hogy valaki megvesz valamit és aztán nem hordja.Kozmetikumokból én a dm-es vagy rossman-os saját márkásakat veszem meg.Ezek pár száz forintok és majdnem megközelíti a nagy márkákat.Egyedül betétből nem veszem meg az olcsóbbat,mert ezek nem olyan jó minőségűek.Párom minden hónapban fodrászhoz jár,mert szereti a rövid frizurát.Ezen ő nem akar spórolni.Én két-három havonta járok,de csak vágatni.Festeni itthon szoktam magamnak.Kozmetikushoz csak szemöldököt szedetni,meg festetni járok.Minden mást itthon csinálok magamnak(nyomkodás,pakolás,gyanta).Ruhát,ha veszek inkább turiban,néha kínai boltban.Esetleg a Tescoban szokott jó akció lenni(egyet fizet kettőt kap).Onnan van pár nyári felsőm.Újságot nem veszünk,mert itt a net ezen bármit megtudunk nézni.Könyvet antikváriumban veszünk csak.Szórakozni ritkán járunk,de akkor nem agyalok azon,hogy most belefér-e még egy sör vagy kóla.Akkor tényleg jól érezzük magunkat.Néha egy-egy étterem is belefér.
2013. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!