Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Temetesi biztositas kinek van?

Temetesi biztositas kinek van?

Figyelt kérdés

Szerintetek jo otlet temetesi biztositas kotni ami halaleset eseten a temetest fizeti es a viragokat ill a temetes utani fogadason a szendvicseket/

Amikor edesanyam meghalt neki nem volt es igy minket a gyasz melett nagy anyagi teherrel hagyott hatra.



2012. okt. 18. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Életbiztosításnál van olyan, ami halál esetén fizet. Külön a temetésre nincs.
2012. okt. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Írd be a Google-ba: "biztosítás temetkezési költség".

Egy csomó lehetőséget találsz!

2012. okt. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem biztositast keresek azt mar kotottem magamnak 42evessen.Arrol van szo a ferjemnek nincs nem akar mert szerinte nem jo a halalrol beszelni es mar ilyen fiatalon azt filozni hamvasztas vagy koporsos virag vagy koszoru.Ezen vitatkoztunk tabuk nelkul a halalrol beszelni vagy fejet a homokba dugni fiatalok vagyunk messze van meg jelszoval?
2012. okt. 18. 13:40
 4/8 anonim válasza:
Elég nehéz feldogozni, amit írsz a vesszők hiánya miatt, de ha jól értem a kérdést, akkor szerintem a ti esetetekben nem éri meg. Annak érheti meg, aki vagy egyedül van és nincs ki eltemesse vagy ha nagyon rossz anyagi helyzetben él egy család. És semmi esetre sem 42 évesen, de ez az én véleményem. Ennyi idősen még életbiztosítást vagy valami megtakarításos dolgot kötnék, halál esetén az arra fordítható, amire csak kell.
2012. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Morbid, de így is lehet gondoskodni.....:


[link]


Pénzt nem adnak a felajánlásért, de szép temetést finanszíroznak.

2012. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen, még igyan kevésbé elterjedt, és valóban inkább az idősebbek körében terjed, ők foglalkoznak jobban ezzel a témával.
2012. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Miert morszagon csak az idosek halnak meg?

Szerintem jo lenne ha mindenki kotne egyet mert akkor legelabb a nagy gyaszban ezzel nincs gond nem kell embereknek a vagyontagyait eladni hogy legyen penzuk a szerettteik temetesere.

Amiota edesanyam fiatalon (55 korul ) varatlanul elhunyt azota van biztositasom.Havi kis osszeg es ha en is varatlanul elmegyek legalabb a gyerekeimre nem hagyok egy nagy terhet.Ezzel a parom nem ert eggyet mert szerinte hulyeseg fiatalon biztositani magad.Viszont a biztositas minnel fiatalabban kotod meg vagy annal olcsobb a havi premiuma.a biztositas fedezi egy normalis temetes koltsegeit. A parom nem akarja magat biztositani hiaba fuzom mar hetek ota.

2012. okt. 20. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:

6.vagyok

Egyet értek veled,és nem sajnos nem csak idősek halnak meg,csak azt mondom hogy ők foglalkoznak inkább ezzel a kérdéssel.

2012. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!