Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek mi az ideális kor...

Szerintetek mi az ideális kor elkezdeni bulizni járni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 18:39
 1/6 anonim válasza:
Szerintem függ egy pár dologtól. Pédául, hogy hova szeretnél menni? Discoba szerintem egy még egy 14 éves kisgyereknek semmi keresnivalója. 17 éves vagyok és én nem szívesen járok el disco-ba. Én például 16 éves korom óta vagyok aktívabb "bulizós", de ez nem azt jelenti, hogy minden hétvégén eljárnék bulizni. Remélem, segítettem.
2012. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16-17 után, de nem kell rögtön ekkor, csak ha úgy érzed hogy szeretnéd. Előtte viszont nem kellene, pláne hogy buliban akkor már iszik is az ember... Persze 16-17 évesen sem árt mértéket tartani.
2012. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én is kb. 16 lehettem mikor először elmentem bulizni. Alkoholt először 17 évesen ittam. És én sem járok minden hétvégén. A havi 1 jellemzőbb. (Bár mostanában épp még annyit se...) 21n
2012. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hat en 14 evesen kezdtem neki, de akkor meg csak havi 1-2 alkalommal. 16 eves koromtol jartam minden heten, aztan egyetemen heti 2-4 alkalom. Jopar ev eltelt azota, most 25 evesen, evi 1-2 buli ami belefer az idombe, de mar nem is nagyon hianyzik.


Szoval minnel korabban kell kezdeni, mert hamar vegeter a jovilag:)

2012. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bulizni?! Soha... de tényleg, nekem sajnos volt egy bulizós korszakom 19-20 éves koromban, de ha visszamehetnék az időben, nem tenném.

Ne bulizz, semmi jóról nem fogsz lemaradni, viszont egy csomó negatív tapasztalattal lehetsz gazdagabb. Okos ember a más kárán tanul.

2012. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A mai világban már tényleg soha.

Régebben még biztonságosabb volt minden.

2012. nov. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!