Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mit gondoltok Keleti...

Ti mit gondoltok Keleti Gyöngyiről a kacsacsőrű emlősről? Illetve mit tudnátok vele csinálni?

Figyelt kérdés

Szerintem egy nagyképű, bunkó, az etikettet nem ismerő nőszemély, aki magát isteníti a nem létező szépsége miatt.. magyarul a semmittevésből él meg, egy élősködő .. de kíváncsi lennék arra, hogy Ő ezen kívül mihez ért? Fizikai munkát illetően mit bírna? Mennyit teljesítene? 2-3 óra után összecsúszna a mint csumaszatyor!

És mielőtt jönnének az ostoba érvelések, hogy "irigy" vagyok, elárulom, nem! :D Ő számomra nem példakép, nálam sem másoknál nem jobb, mégis úgy tesz! Jó lenne ha visszavenne az arcából! :)



2012. okt. 8. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

de mért izgat téged egy vadidegen akárkicsoda?

amúgy kicsoda?

2012. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Én nem lepődöm meg rajta. Évekig éltem olyan környéken, ami szerte földön híres arról, hogy k*rvák "dolgoznak" ott és láttam éppen elég hivatásos nőszemélyt. Ő is pontosan olyan: agyonsminkelt, ronda, nagypofájú, teljesen sötét rifke. Csak rajta több szilikon van, mint az ottani kolléganőin (persze, hiszen telik neki rá) és több foga is van, mint nekik. De ugyanazt csinálja, ő sem különb náluk.

(ja, és egyébként nem Gyöngyi, hanem Györgyi a neve neki)

2012. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi, valóban csak elírtam .. :) Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a nézőponttal, egyébként nem érdekel Ő engem, csak irritál.. és mindenhonnan Ő folyik.. (TV, újság, rádió..) mintha jobb lenne akárkinél!
2012. okt. 8. 11:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére vannak olyan tv-csatornák is, ahol pl. természetfilmek keretében a valósi kacsacsőrű emlőst nézheted, ha akarod, vagy éppen sportközvetítést, stb. Válassz másik adót! Ha lecsökken a nézőszám, rögtön keresnek majd helyette valaki mást, akit mutogathatnak a tv-ben, talán az majd értelmesebb, okosabb, stb. lesz.
2012. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Most mit mondhatok róla? Egy idióta r*banc! Komolyan mondom én annyira utálom,hogy mielőtt tudnám találkozok vele élőben ,3-4 napig nem mennék el wc-re és a tali előtt ennék valami hashajtót és olyant f*snák a lábfejére,hogy elájulna az a mocsok!!! :D Utána meg jól pofán vágnám és belenyomnám a kacsa fejét az ürülékembe!:))))))))) Na ez kijött belőlem,de most megyek is mert megjött a székletem,hogy erről a csajról írtam nektek! :)))

Richárd voltam,

Sziasztok!! :)))))))

2012. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Huuuu Richi! Ez nem volt semmi, de megértelek hogy így érzel! :D Nagyon menő vagy, bírom a burád haver! :D
2012. okt. 8. 12:42
 7/13 anonim válasza:
38%

[link] Hát nem tudom férfi szemmel pedig szerintem nagyon erős nő nagy mellek jó alak vastag ajkak (amiket nem neveznék kacsacsőrnek) szóval azért ott van az a szépség más kérdés hogy e mögött mi van de szerintem ezzel kérdező sincs tisztába..

F/23

2012. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Most durva leszek, de ez olyan, mint a kutyatenyésztés: ha sokáig csak fajtisztát pároztatsz fajtisztával, korcs lesz a kutyakölyök.
2012. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es válaszoló, látom te is azzal gondolkodsz ami a férfiaknál övön alul található..

Egyébként agyon photoshopolva mindenkiből bomba nőt lehet varázsolni! Nézd meg a hal a tortán adásokat.. hogy ott hogy néz ... :) Le akar esni az arca! :S Pedig jó nagy van neki xD

2012. okt. 9. 08:44
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Jól pofán sz*rnám azt a nőt! Jah azt a képet megnéztem én is de bottal sem piszkálnám nem ám a szerszámommal! :)))) Ennyi smink és fényképkorrigálás után még II Erzsébet Királynő is jól mutatna! :P
2012. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!