Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mit ajándékoznátok az...

Ti mit ajándékoznátok az alábbi esetben? Mit gondoltok az általam felvetett lehetőségről?

Figyelt kérdés

Szerdán találkozom egyik volt középiskolai tanárnőmmel. Szeretnék Neki venni valamit kedvességből. Nincs névnapja, vagy más ünnep. De szeretném meglepni valami aprósággal.


Sajnos nem tudom, hogy milyen könyveket szeret olvasni, stb. Illetve nem akarok csak egy X. értékű utalványt sem adni vagy olyat, amiről alapból tudom, hogy nincs értelme.


Ilyen esetben szabad (tehát nem illetlen) pl. egy jó minőségű csokoládét/bon-bont adni? Azt tudom, hogy az édességet szereti, azért gondoltam erre. Továbbá ez nem is hivalkodó (árban), ugyanakkor biztos örülne neki, jól esne ez kis meglepetésként.


25/N


2012. okt. 7. 21:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Az illető 60+ éves. :)
2012. okt. 7. 21:54
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó :)
2012. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem jó lesz a bonbon, ilynekor főleg ha nincs semmilyne ünnep furán jönne ki egy értékesebb ajándék, így annyira nem is hozod kellemetlen helyzetbe sem .Szerintem örülni fog.
2012. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)


Ebben az esetben, amikor nincs semmilyen ünnep, mit mondjak, amikor adom oda az ajándékot?

Számomra kedves személy, és tényleg csak egy kis meglepés a célom.

2012. okt. 7. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell semmi különöset mondani, csak annyit hogy örülsz hoyg újra találkozhattok és hogy szeretnél kedveskedni egy kis édességgel és átnyújtod, nem kell nagy flanc majd a szituáció adja magát
2012. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!