Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezzel megbántanám, vagy...

Ezzel megbántanám, vagy jelent valamit? (EMO szokások)

Figyelt kérdés

Nem értek magához a EMO hoz, ezért is kérdezlektiteket,

van egy lány barátom, aki jól titklja, de emo stílustú, egyszer megkértem, hogy vezessen be engem is ebbe az egészbe, nem tudom, hogy az egész ilyen vallás szerű-e, vagy ez csak az emo egyik ága, de adott egy medált, amire azt mondta, hogy tovább kell adni, mert vannak vezető, meg hasonló szerepek a közösségben...

én igazán nem akarom megbántani, de hülyeséget tettem, és vissza akarom adni a dolgokat, amiket kaptam tőle, ki akarok volnulni az egészből, ennek van valami olyan jelentése, amivel esetleg megbántanám?

Lehetséges-e, hogy ez valamit jelent, pl hogy rosz tanár volt, vagy hasonlók?


2012. szept. 27. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Emo?? Az emo egy tini stílus, leginkább az öltözködésre hat ki. Tükörben pózolnak, vasalják a hajukat, piercingeket szúrnak, de nincsenek vezetőik, vagy mágikus rituáléik. Semmi köze a szektákhoz, vagy valláshoz. Szerintem inkább valami ördögimádó szekta tagja lehet a barátnőd.
2012. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ava87 ***** válasza:
96%

Először is: olyan nincs, hogy valaki titokban emo, ez olyan, mintha én titkolnám, hogy barnára van festve a hajam :)

Másodszor: ez nem egy szekta, vagy ilyesmi, ez egy stílus, ami leginkább abban nyilvánul meg, hogy hogyan öltözködik valaki és milyen zenét hallgat. Ha ezt nem akarod, akkor ne hallgass ilyen zenét (illetve hallgass olyat, amit szeretsz) és ne öltözz úgy, mint az emok, kb. ennyi.

Amit ez a barátnőd csinál, annak nem sok köze van az emohoz, egyszerűen kitalált magának valamit, aminek szerinte biztos van jelentősége, meg esetleg a baráti társaságában szintén van, de ez nem kapcsolódik konkrétan ehhez a stílushoz.

2012. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!