Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy ébredéskor,...

Miért van az, hogy ébredéskor, félálomban, ébredés előtt, hihehetlenül jó ötleteink, kezdeményezéseink vannak, de mikor felébredünk egy kicsi idő elteltével már butaságnak vagy megvalósíthatatlannak gondoljuk?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert letisztul az agyad,elméd alvás közben,és több mindent meglátsz az életben,ami nem jelenti azt,hogy megvalósíthatatlan,hiába gondolod később úgy,csak ugye mivel az elméd is elkezd dolgozni,működni ébredés után,visszazökkensz a szokásos gondolatvilágodba,és megint eltakarod a jó ötleteket,és ugye a test is gyenge és rest véghezvinni őket.A nagy tervek megvannak,de a lustaság,önbizalomhiány,hitetlenség is nagy úr sajnos.
2012. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. szept. 16. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Én olvastam róla, hogy van egy olyan pszichológiai tanulmány is, ami megállapította, hogy az emberek ébredés után sokkal optimistábbak mint máskor. Az okairól nem olvastam, de szerintem is az lehet, amit az előző válaszoló írt.
2012. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!