Hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
már második éve járok ebbe a suliba és még most is sokszor a legtöbben észre sem vesznek. én nem tudok hogyan beszélgetni velük és csak egy olyan ember van akivel néha szoktam. talán a depis énem kicsit néha túlságosan elnyomja a másikat, de amúgy mostanában próbálom leplezni. de azt se tudom hogyan kéne kezdenem.

2012. szept. 3. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el, hogy miért, mitől vagy félénk. És mindenben-e. Figyelj másokra, a beszélgetésükre, és csak akkor szólj hozzá, ha van a dologról érdemi mondandód. De akkor mindenképpen. Legfeljebb vitatják. Na és, te már korábban végiggondoltad, hogy értelmes dolgot mondtál.
2012. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

próbálj kicsit felszínesebb lenni, ha a többiek érzik, hogy veled nem lehet csak úgy 1-2 szót váltani, mert rögtön világmegváltó beszélgetésbe fog torkollni, akkor kerülni fognak, ha érted mire gondolok.

legalábbis én úgy érzem velem ez volt a baj, és mostanában már kezdenek engem is zavarni az ilyen "mélyérzésű" emberek

2012. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!