Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Baj, hogy meg mindig lampanal...

Baj, hogy meg mindig lampanal alszom?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok,de meg mindig lampanal alszom,de csak itthon.Ha idegen helyen kell aludnom akkor tudok sotetben aludni,de itthon mar megszoktam es igy biztonsagban erzem magam.Ez baj? :/
2012. szept. 1. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Baj, mert drága az áram.
2012. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bajnak nem baj, de értelmetlen.

Drága az áram, igaz az is, és tűzveszélyes lehet.


Ezenkívül megzavarod a bioritmusodat azzal, hogy nincs sötét. (már, ha a lámpa ég, és nem éjszakai fényt használsz)

2012. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszolónak igaza van. Drága. Nem jó ha egész este világít. Szerezz be olyan lámpát, vagy konnektort amin van időzítő és beállítod, hogy mikor kapcsoljon ki. Ezen kívül én azt hallottam, hogy az alváshoz teljes sötétség kell, különben bezavar a szervezetednek.
2012. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fúú azt hittem egyedül vagyok,18 évesen én is lámpánál alszok,biztonság érzetet ad,de máshol én is tudok sötétbe aludni :D
2012. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
17 vok és lámpás. nekem kiskorom miatt van és máshol én is sötétben alszom
2012. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!