Szerintetek ciki volt?

Figyelt kérdés
Múltkor elmentünk sétálni a barátnőmmel. A szülei elváltak és nem tudtam hogy néz ki az apja. A városba voltunk sétálni és pont akkor jött az apja előttünk amikor mi már indultunk haza. Én pedig nem tudtam hogy néz ki de olyan furcsa kinézete volt. És megszólaltam: - Ki az az ember ott? Olyan ratyin néz ki. A barátnőm pedig csak nézett rám. Zavarba jöttem és utána már alig beszéltünk valamit. Szerintetek most megharagudott? Nem ciki?

2012. aug. 29. 15:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah L/17
2012. aug. 29. 15:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Kissé,de én csináltam már cikibbet is tehát ahhoz képest ez semmi.
2012. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
kicsit az de ha igaz barát akkor megbocsát neked emiatt
2012. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a tanulság, hogy ne mondjunk meggondolatlanul mindenkire mindenfélét
2012. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jajj, én ennél sokkal durvábbat mondtam egy exemnek. :)

Sétáltunk a belvárosban, mikor jött velünk szembe két csaj. Mondom neki: nézd a két plázapcsát, hogy néznek ki. Mire ő: ők az unokatesóim. És tényleg azok voltak. :D

2012. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Sok tanulsága van a történetednek!Az egyik például,hogy ne a külsejük alapján mondj véleményt az emberekről!

Szerintem kérj elnézést a cimbidtől!

2012. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég valószínű, hogy megharagudott, a helyében te is megharagudtál volna rá. Próbáld kiengesztelni valahogy.

Egyszer régebben én a haverommal jártam így. Az utca végéből láttuk, hogy jön felénk egy autó, de nagyon gyorsan, a sofőr nagyon nyomta neki a gázt, és elszáguldott mellettünk. Én meg mondom: "ki volt ez az őrült állat?". Ekkor mondta a barátom, hogy "az az őrült állat az apukám volt". :D

2012. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Anno nagyon régen amikor Miskolcon megnyílt a Centrum Áruház, két idős nénike bement a városba egy vidéki faluból, megszólalt az egyik:

- Te, nézd már azt a két csúnya öregasszonyt, nem berzékiek?

Közelebb mentek a két öregasszonyhoz, megszólalt a másik:

- Ezek mi vagyunk Margitkám!


True Story, fater mesélgeti néha :D

2012. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Háát köszii:) de am ő nem az a haragudós fajta, mondjuk ha én lennék az ő helyébe, megbocsátanák... de az utolsó válaszoló kiströténete nagyon adtaX"DD
2012. aug. 30. 10:54
 10/10 anonim ***** válasza:

uhh, nekem egyszer olyan volt, hogy a legjobb barátom telefonján néztem a képeket, és egyszercsak felsikítottam

- úristen ki ez a pedofil?!?!

- az apám...

énis iszonyatosan zavarba jöttem, de aztán csak nevettünk rajta...:)

2012. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!