Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miben jó az, hogy egyes...

Miben jó az, hogy egyes emberek életének javítását más emberek kirekesztése jelenti?

Figyelt kérdés
és az illető ember "erőre" "jóra" "bátorságra" törekvő..
2012. aug. 22. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Megfogalmaznád részletesebben a kérdést? Én nem értem, miről szól. Köszi szépen!

2012. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit elvont kérdés:)..és érzékeny..és elvont, érzékeny emberek. De annyira nem is lényeges, de mégis megpróbáltam. hátha kapok valami érdekes elgondolkodtató választ. pl. egy "barátom" akivel igazán egy hullámhosszon vagyunk, vannak közös különleges dolgaink, ami úgy "összetart", és más nem értené. kicsit aggodó jellem vagyok, emiatt néha úgy érzem, hogy elakar távolodni tőlem, ami hülyeség, mert nincs is mindig alkalmunk találkozni. De érzékeny vagyok arra, amikor pl. neten keresem és nem kapok választ. máskor igen. fb-kon gyakran "valami baja van saját magával" féle idézeteket osztogat, kritizálosakat, na meg olyant is amit a kérdésben írtam, "változtatni, másokat elengedni" amolyan őszinte lány, na meg bizonytalankodó, zűrzavaros, érzékeny. és szomorú, különc módon úgy érzem, hogy én is benne vagyok a "pakliban". bár nem értem miért? olyan mintha az jelentene neki megoldást . Részemről bárki eleresztése sose jelentene nekem megoldást, bárkiről is legyen szó.
2012. aug. 22. 21:21
 3/5 A kérdező kommentje:
hoppá. a különc szó, az érzékeny felsorolás mellé jött volna:)
2012. aug. 22. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ember lehet olyan érzékeny, hogy legszívesebben kivonulna ebből a világból.
2012. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
valóban érzékeny. de próbál barátkozni, be mintha az lenne az elve, hogy a hozzáhasonló embereket mellőzni kell:-/
2012. aug. 23. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!