Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Most miért baj az, ha fent...

Most miért baj az, ha fent van facebookon egy ilyen képem?

Figyelt kérdés

Anya ki van akadva. Hogy nem illik face-re ilyet feltenni. Én magam csináltam a képet és sztem jó lett. A szőnyegen fekszem oldalra döntött fejjel, kitámasztva magamat, fenekemet előretolva. Van rajtam egy póló + egy színes, övvel ellátott rövidgatya. (Amit a városba kell felvenni). Másoknak meg olyan képeik vannak fent, hogy dívának adják ki magukat, bugyiban-melltartóban pózolnak, amik műteremben készültek, sztem az enyém még szolid is. Anyának az a baja hogy kint van a fenekem. Hogy az arc a lényeg. Miért azt tán letakartam??

18/L


2012. aug. 8. 22:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis olyan, ami a városba való. :D Kicsit hülyén fogalmaztam.
2012. aug. 8. 22:26
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Anyukádnak van igaza.
2012. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mi rossz van ebben?
2012. aug. 8. 22:38
 4/7 anonim válasza:
100%

A szőnyegen fekszem oldalra döntött fejjel, kitámasztva magamat, fenekemet előretolva


"szőnyegen fekszem,fenekemet előretolva"

FENÉK ELŐRETOLÁS.--->mutogatás.:D

Számomra ez lehet a baj,hogy ez nem tetszik benne,vagyis ezt találtam úgy kihívóbbnak,a leírtak alapján.Persze lehet nem olyan durva,pózolós:)

Anyukád csak félt és nem akarja,hogy ebből bajod legyen,hogy ezt megosztod másokkal.

Egyébként szerintem tiszta és rendes dolog tőled,hogy megmutatod neki.Vagy hogy tud róla:)

2012. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A facebook egy bemutatkozás a világnak, ezt mindenki látja. A világban pedig nem csak a korosztályod vagy a hozzád hasonló gondolkodásúak élnek, hanem még sok-sok féle ember.


Lehet vallásos, lehet a későbbi fönököd, lehet a későbbi barátod, barátnőid és ez mind csak támadási felület. Könnyen megbosszulhatja magát, akár évek múlva is visszaköszönhet te akkor ott milyen információkat és hogyan tálalva tettél fel az adatalapodra.

Nagyon sok ember van a világon akinek ehhez semmi köze, majd az arra érdemes kap információt rólad, akár még ilyenebeket, de ő már ki lesz válogatva a tömegböl.


Ha olyan jópofa akkor miért nem viszont magunkkal állásinterjúra ilyen képeket? Mert ez qrvára nem érdekli a munkáltatót (szerencsés esetben). Világos, hogy ez nem egy állásinterjú, de nem is egy privát csatorna, nem való már belépéskor mindenkinek az arcába domboritanod, bármennyire furcsa neked nem mindenki kiváncsi rá.


Akit arra érdemesnek tartasz az majd az majd megkapja tőled privátban.

2012. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatnád meg a képet, mert így elég nehéz eldönteni és véleményt mondani? Lehet, hogy az előző hozzászólók is rosszul képzelték el csupán.
2012. aug. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
az én anyám se örülne szerintem ha betolnám a seggem
2012. aug. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!