Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Találkozom valakivel, akit...

Találkozom valakivel, akit interneten ismertem meg. Egy kis segítség?

Figyelt kérdés
23/F, az illető velem egykorú lány, elég sokat beszélgettünk, személyes dolgokról is és megbeszéltük, hogy Bp.-n összefutunk. Ha találkozunk, hogy lenne illendő üdvözölni egymást - kézfogás, puszi? Még nem igazán találkoztam olyan lánnyal, akit csak interneten keresztül ismertem meg.

2012. júl. 29. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem először csak egy mosoly és egy laza köszönés, lánnyal kezet fogni maximum bemutatkozás során illendő. Szerintem egy mosolygós sziát ejtsetek meg aztán beszélgessetek csináljatok valamit, és ússzatok az árra. Én már sok olyan lánnyal találkoztam akiket interneten ismertem meg, nem volt ebből probléma mindig elvoltunk abból 2 kapcsolat is összejött, egy rövid és egy hosszabb távú kapcsolat.
2012. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy nem randizásról lenne szó! Csak szeretném megismerni személyesen is.
2012. júl. 29. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 puszi illő lenne, még akkor is, ha nem randi.
2012. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!