Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A 2. legjobb baratnőmhöz...

A 2. legjobb baratnőmhöz megyun babalatogatoba. Gondoltam viszek nekik babaruhát, italt, virágot és dezertet. Szerintetek ez igy elég?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szóval. megyünK,Desszertet, így


Igen elég

2012. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj ne máá :-) tudod, hogy az elso szot véletlenül irtam el, na jó, a másodikat más nyelven irtam. De köszi a választ.
2012. júl. 10. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Van első legjobb barátnő, meg második, aki most szült, és lesz egy harmadik. Nagyon jó, hogy rangsorolva vannak. Italt, ha lehet ne alkoholosat, desszert helyett inkább gyümölcsöt, virág helyett én inkább valami ehetőt vinnék. A vitaminok fontosabbak, virággal biztosan kedveskedett a férje. Jó egészséget kívánok mindnyájatoknak.
2012. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

pelenka minden mennyiségen!

nem túl elegáns, de annál praktikusabb

2012. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a pelenkára szavaznék- mondjuk a virág és az ital helyett.
2012. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pelenka, popsitörlő, hintőpor. Babaruhát rengeteget kap és rögtön kinövi a baba, italt ilyenkor ugye nem iszik, virág minek, kisebb gondja is nagyobb annál, mint hogy vizet cseréljen, desszert meg nem kell ilyenkor szoptatásnál, hanem tápláló kaja. Szóval hallgass ránk, nem ciki :-)
2012. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!