Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Adjak köszönetképp vmit a...

Adjak köszönetképp vmit a szomszédomnak?

Figyelt kérdés
Előre mondom, hogy tudom, h gáz vagyok. 20 éves lány vagyok és életembe először elvágtam az ujjam, de elég durván. Egész nap nem ettem, akkor készültem a vacsit készíteni és akkor vágtam bele az ujjamba, kb. 10 perc elteltével még mindig baromira vérzett, meg már szédültem is és lakótársam nem volt itthon és nem tudtam, h hol van a kötszer stb, ezért becsöngettem az egyik szomszédomhoz (panelba lakom, és a szinten az egyik lakásba, nem ismertem őket) de már alig bírtam elmondani, h mi a bajom, de végül kinyögtem, h elvágtam az ujjam és nem bírom a vért, tudnak-e adni kötszert ilyesmi... adtak is, segítettek lefertőtleníteni meg megnyugtattak egy kicsit. Biztos elég gáznak tűnhettem, h ilyen gyerekesen viseltem,. Szerintetek vigyek át vmit holnap nekik, h megköszönjem a segítséget, vagy ne?
2012. júl. 4. 20:47
 1/4 anonim válasza:
Szerintem vigyél át valamit.Süteményt,gyümölcsöt,bonbont,valami ilyesmit.
2012. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp háláld meg.
2012. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aranyos gesztus lenne, igen. :)
2012. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) Akkor viszek ma át vmilyen csokit/bon-bont
2012. júl. 5. 06:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!