Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek gáz lufit vinni...

Szerintetek gáz lufit vinni beteglátogatóba?

Figyelt kérdés
Páromat műteni fogják és arra gondoltam viszek neki beteglátogatásra (kórházba) ajándékot meg egy piros szív héliumos lufit. Szerintetek gáz? Anyám lehurrogott, hogy mekkora hülyeség és nem szokás, h*lyének fognak nézni...

2012. jún. 20. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza volt, a hélium bizony gáz.
2012. jún. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
a legjobb!!a beteg gyereket..igaz!!bohócok,lufival vidámsággal gyógyítják!!!sz.tem!jól fog neki esni...de vidámabb lesz az biztos!!
2012. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baromi ötlettelen minden rendezvényen kapható lufi....Te örülnél neki?
2012. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az ajándék akkor a legszebb, ha igazán szeretetből adják :) ha látom ezt az ajándékozón, nekem tulképp mindegy is mit kapok
2012. jún. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes elképzelés. mindenesetre vigyél neki magazinokat annál örülni fog mert szétunja az agyát. De amúgy a lufitól tényleg kikészül az ember ahogy ott imbolyog és imbolyog bele lehet örülni.. :D Én nem venném zokon a lufit se csak nagy helyet foglal meg nemigazán lehet vele csinálni sok mindent. ha meg kidurran szomorú lennék..
2012. jún. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos lenne. :D
2012. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!