Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit lehet tenni ha sétálok a...

Mit lehet tenni ha sétálok a városban és közben pisilnem kell, de a közelben nincs semmi wc?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok
2012. jún. 13. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%

"Férfi vagyok"


Pedig inkább kisfiúnak gondollak. A válasz: VISSZATARTOD!

2012. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

első: nem mindenki tudja visszatartani pár percnél tovább


első kocsmába bemész,és pisilsz

(ilyenkor venned kell egy csomag ropit,valamit,mert ugye csak fogyasztó vendég használhatja)

2012. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó tud lenni valóban. A kocsma, kávézó is jó megoldás, de ott tényleg nem árt venni valamit. Viszont pl. egy MCDonalds-ba simán besétálhatsz, vagy hasonló helyekre, ahol sok vendég van, a kutya sem veszi észre, hogy kihez tartozol, hol ültél, hol nem. Városban még számtalan lehetőség van: állomás, buszpályaudvar, pláza, ezeken a helyeken kell hogy legyen wc.
2012. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Csiß ***** válasza:
64%

Vagy ahogy egy filmben hallottam:

"Megtanulod élvezni a behugyozást" :)

2012. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nőknek még rosszabb, mert nem tudjuk olyan egyszerűen megoldani bokorban elbújva, mint a férfiak.

Ez nekem is nagy problémát szokott amúgy jelenteni, nem tudom sokáig visszatartani, és mindig azt figyelem, hova lehet bemenni.

Szerencsére már Budapesten nagyon jól kiismertem, mikor hova lehet bemenni (plázák, kávézók, különböző intézmények - pl. bíróságok :P), de ismeretlen helyen szoktam aggódni emiatt. :s

2012. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi Frankfurtban pl. egy múzeumba mentünk be, egyszerűen sehol nem volt wc, csak drága éttermek, ahova meg nem mész be csak úgy ropit venni, kivéve a pályaudvaron, ahol fejenként majdnem 2 euróért lehetett elvégezni a dolgunkat.
2012. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

" nem mindenki tudja visszatartani pár percnél tovább "


De azért 6 hónap fölött van akinek sikerül.

2012. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb, hogy ne ess kétségbe. Ha elkezdesz idegeskedni ez miatt, akkor van a legnagyobb baj, mert akkor tényleg nem tudod sokáig tartani. Gondoloj arra, hogy a szervezett képes visszatartani még órákig is, meg akkor is ha nagyon kell. Persze bizonyos betegségeknél ez nem így van, de a lényeg, hogy ne arra gondolj, hogy jajj mindjárt bepisolok hanem arra, hogy képes vagy visszatartani. Nézz körül hová mehetnél el wc-re, biztos van valami étterem, kórház, könyvtár stb. Menj el orvoshoz lehet, hogy van valami a dolog mögött. Vannak tartás segítő tornák (legalábbis nőknek) lehet, hogy férfiaknak is van ilyen (nézz körül neten).
2012. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a Tesco közelében vagyok akkor oda, ha nem akkor meg a benzinkútra, vagy a suliba ahol tanulok.
2012. jún. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
bemész egy bokorba ha van egyáltalán izéd
2012. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!