Hogyan kell haverkodni?

Figyelt kérdés

Mert nekem nem megy, nincsenek az iskolában haverjaim. Alapból osztályon, évfolyamomon kívül hol a legérdemesebb (mivel ott nem tudok már, ezek már elvetettek engem) próbálkozni? Meg akivel haverkodni akarok, hogyan menjek oda hozzá, miket beszéljek, miket ne kérdezzek kapásból? Meg interneten is rájuk írhatok vagy nem kéne?

Nagyon nem megy nekem.


2012. jún. 8. 20:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl szórakoztató, nem tudok kapásból unalmas helyzetben is vicces dolgokat mondani, amiken nevessenek, meg nem is szoktam nagyjából soha.
2012. jún. 8. 20:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem se megy, de a titka, hogy nem szabad erőlködni, mert akkor hülyeségeke fogsz beszélni meg görcsölsz. Az nem jó. Viccesnek sem kell lenni, nem abból áll a barátság.


Menj el valami klubba, vagy akár interneten egy fórumon, mindenképp olyannal érdemes, akivel van közös téma és nem 200 km-re laktok egymástól. Csak lazán.

2012. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
haverkodj velem XDDD
2012. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!