Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A kutyások miért nem takarítjá...

A kutyások miért nem takarítják fel a liftet maguk után?

Figyelt kérdés

Mindig tiszta szőr,meg tiszta nyál meg sár...

1-Miért törlöd fel a kutyád után?

2-Miért nem fogod meg a kutyád ha egy liftben utazunk?

Utálom amikor tiszta világos ruhába beszállok a liftbe(buszra,bvillamosra stb) és a kutya odajön,megszimatol és tiszta nyál meg sár leszek tőle...Nem értitek hogy mi kutyások ezt annyira nem tartjuk édibédinek???


2012. jún. 8. 13:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Miért NEM törlöd fel a négylábúd után természetesen ezt akartam írni
2012. jún. 8. 13:59
 2/6 A kérdező kommentje:

Mi NEM kutyások természetesen ezt akartam írni

Csak a szomszéd kutya megzavart :D

2012. jún. 8. 14:00
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
62%
Ezeket miért nem a szomszéd kutya gazdájától kérdezed? Az én kutyám még életében nem volt liftben, villamoson, és soha nem szagolt meg téged. Szólj a gazdájának, hogy nem szeretnéd, ha a kutya odamenne hozzád.
2012. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Egyetlen pontban van csak igazad: valóban senkinek nem lenne szabad odaengednie a kutyáját szimatolgatnia másokhoz. De a többi... mindig azt mondom, hogy semmivel nem nagyobb rumli egy kutya, mint egy kisgyerek. A te cipődről mennyi sár jön már, mégsem takarítod fel a liftet, ugye? A te hajad is hullik, meg amúgy abban az1-2 percben, amit a liftben tölt egy eb, olyan irdatlan mennyiségű szőrt csak nem hullat már..
2012. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A canis merga sem szedhető fel mindig maradéktalanul.

Velünk ugyan nem fordult elő, amíg emeletes házban laktunk. A cipőnkön több sarat vittünk be, mint amennyi szőr és nyál hullott.

A liftet takarítani sem olyan egyszerű. Felérek vele, és mire hozom a hipót és a törlőt, addigra már el is hívták. Kint mégsem tartható a cucc, mert még elviszik.

2012. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Már meg ne haragudj, kedves kérdező, de szerintem te vagy az összeférhetetlen hisztérika, és a nyafogásod sokkal idegesítőbb, mint az a picike sár, vagy kutyaszőr, ami egy liftben bennmaradhat. Bár én nem panelban lakom, de nővéremék igen, ráadásul nem is egy kutya van a házban (Egészen picike ölebtől a vizsláig minden méret), de jó pár látogatásom alatt egyszer nem láttam, hogy egyértelműen kutyás mocsokkal lenne tele a lift. A babakocsi, kerekes szatyor, bakancsos láb ugyan annyi koszt visz be, de ez van.

A másik dolog. Jogod van nem szimpatizálni bizonyos válaszolókkal, de gondolkozz már el egy kicsit azon, hogy milyen hangnemet engedsz meg magadnak. Adott egy értelmes, normális választ, erre te elkezded cseszegetni egy teljesen más témakörben adott válaszai miatt. Én sem értek egyet a vallási nézeteivel, de attól még ember ő is, sőt, a kutyások is mind emberek.

Harmadik dolog: engem meg a kicsi gyerekek azok, akik mindig "kipécéznek" maguknak, de sokszor nincs humorom hozzájuk. Volt, hogy a kissrác a buszon elkezdte nyitogatni a táskámat, anyuci meg csak nézte. Most akkor tegyek fel egy kérdést arról, hogy "kisgyerekes anyukák, miért vagytok mind, kivétel nélkül parasztok?" Nyilván van, aki tahó, de nem kell mindenkit utálni, mert neked éppen valami bajod van aznap. Nekem is van olyan napom, hogy menstruálok, éhes vagyok, veszekedtem anyámmal, szívattak előadáson, elszúrtam a vizsgámat stb., de attól még a többi embernek joga van a normális, hétköznapi elfoglaltságaihoz.

2012. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!