Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket nem idegesít ha itt...

Titeket nem idegesít ha itt valaki úgy írja ki a kérdését, mintha már egy órája beszélnétek, és úgy kezdi: "Szóval az van hogy"?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.
2012. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nem idegesít
2012. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan bizalmasan akarja kezdeni a mondókáját. Nem, engem nem zavar.
2012. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít inkább, amikor azt írják, hogy "Vélemény?" Mintha olyan nehéz lenne leírni,hogy "Nektek mi a véleményetek?"
2012. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez a kezdet csak egy közvetlenebb hangnemet üt meg, ami annak a hatása hogy a net "arctalanságot" ad az embereknek. szerintem üdítő a netes közvetlenség(persze bizonyos szintig) mert személyesen ebben az országban az emberek nem ilyen közvetlenek. Lehet hogy téged ezért zavar mert itt mást szoktál meg.
2012. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Leszarom!
2012. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Számomra ez nem azt sugallja, mintha már egy órája beszélgetnénk, inkább azt, hogy kicsit összetettebb a kérdés, és gondolkodnia kellett rajta, hogy hogyan fogalmazza meg a lehető legtömörebben, és akkor az lett belőle, hogy ...

Szóval ezért a szóval :D

2012. jún. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem a "hogy is van ez?" idegesít, de nagyon.
2012. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

utolsó előtti, igen, én si erre dondolok.


"Szerintem ez a kezdet csak egy közvetlenebb hangnemet üt meg, ami annak a hatása hogy a net "arctalanságot" ad az embereknek. szerintem üdítő a netes közvetlenség(persze bizonyos szintig) mert személyesen ebben az országban az emberek nem ilyen közvetlenek. Lehet hogy téged ezért zavar mert itt mást szoktál meg."


Az igaz, hogy közvetlenebb, és ez nekem is tetszik, de szerintem egyben bunkó is kicsit. Nem a közvetlensége zavar, ahogy írod, hanem olyan... nem is tudom.


érdekes, amiket írtok, hogy mik zavarnak. Ha már itt tartunk, jöhet még ilyen.

2012. jún. 3. 19:42
 10/10 A kérdező kommentje:
*én is erre gondolok. bocsánat.
2012. jún. 3. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!